Praca

Specjalista ds. Telemarketingu Produktów Bankowych

Data publikacji: 2016-03-14
Miejsce: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów
  • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
WYMAGANIA
  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług (produkty bankowe, ubrezpieczenia)
  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • min średnie wykształcenie (studenci studiów zaocznych mile widziani)
  • dobra i efektywna organizacja czasu pracy
OFERUJEMY
  • stałe wynagrodzenie
  • dodatkowe wynagrodzenie (atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników)
  • elastyczny czas pracy (od pn do pt)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym środowisku
Informacje dodatkowe:
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej Firmie prosimy o wysłanie aplikacji na adres: praca@twojekredyty.org
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Minimalne wykształcenie: Średnie ogólne Wynagrodzenie: od 1200 do 5000 PLN (miesięcznie brutto)
Kontakt
Twoje Kredyty.org email: praca@twojekredyty.org
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".